UWAGA REKRUTACJA UZUPEŁNIAJACA- DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W GÓRAŻDŻACH

WNIOSKI DO PRZEDSZKOLA- ODDZIAŁ GÓRAŻDZE NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022 NALEŻY SKŁADAĆ DROGĄ INTERNETOWĄ OD 1.06.2021r. - 07.06.2021r.

LINK DO OTWARCIA WNIOSKU - https://nabor.pcss.pl/gogolin/przedszkole

PO WEJŚCIU NA STRONĘ PROSZĘ KLIKNĄĆ „WYPEŁNIJ FORMULARZ”DO FORMULARZA KONIECZNIE TRZEBA DOŁĄCZYĆ OŚWIADCZENIA, KTÓRE DOTYCZĄ PAŃSTWA SYTUACJI - ZAŁĄCZNIK DOKUMENTY

Po naciśnięciu przycisku ZAPISZ, dane zostaną zapisane w systemie. Zostanie następnie wygenerowany dokument w formacie PDF, który należy pobrać z systemu, wydrukować wraz z oświadczeniami, podpisać i złożyć w placówce pierwszego wyboru (do 07.06.2021r.)Wydrukowany formularz przed złożeniem w wybranej placówce musi być podpisany przez oboje rodziców. Dopiero po złożeniu podania w placówce, kandydat weźmie udział w procesie rekrutacji.

Podanie do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych – 22 czerwca 2021 r.

Podanie do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych – 30 czerwca 2021 r.