DSC02552 

       16 czerwca "Biedronki" wzieły udział w wycieczce do Parku Przygód i Atrakcji w Wilkowicach. Były to niezapomniane chwile, gdzie czekało na nas wielle atrakcji. Dzieci z entuzjazmem korzystały z dostępnych w parku różnorodności m. in. strefy kreatywnej zabawy, parku linowego, ścieżki bosych stóp, tajemniczego krokodyla oraz zwierzyńca, w którym podziwiać mogły zwierzęta domowe i egzotyczne.

       Po spacerze po parku, szalonych zabawach oraz zwiedzaniuogrodu zoologicznego przyszedł czas na piknik. Po posiłku dalej bawiliśmy się wesoło. Czas spędzony w Parku upłynął bardzo szybko i z niechęcią wracaliśmy do przedszkola. Był to dla wszystkich bardzo udany wyjzd. 

Dziękujemy bardzo sponsorom za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki.

       NNMP3404       

           10 czerwca dzieci z grupy „ Pszczółki”, „ Motylki „ i „ Biedronki” wzięły udział w  „ Olimpiadzie  przedszkolaka”. Było to  wielkie  święto  sportu podczas którego przedszkolacy dzielnie i z powodzeniem zmierzyli się z wieloma wymagającymi spawowości torami przeszkód oraz innymi dyscyplinami sportowymi rozwijającymi umiejętność współpracy w zespole.

    Wszystkie konkurencje były nie lada wezwaniem ,ale też wielką frajdą.

Ważnym celem zawodów była integracja rówieśników gminy Gogolin oraz gminy Walce. Wszyscy olimpijczycy wrócili do przedszkola z uśmiechami na twarzy i pamiątkowymi medalami.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na tak wspaniała zabawę .

 QNOD5887

 IMG 20260610 132011 crop

 20260610 132426

    DSC02231 

        Wycieczki lubiią wszyscy .... my też je lubimy, więc na nie jeździmy. Tym razem pojechaliśmy do gospodarstwa agroturystycznego " Minii ZOO w Żużeli". Atrakcji tam było co nie miara...

  Spacer z przewodnikiem po zagrodach zwierząt był super okazją do poznania wielu zwierząt i wysłuchania się w ciekawostki z ich życia. Samodzielne karmienie zwierząt było frajdą, która nie zdarza się na codzień. Podczas ciekawych warsztatów mogliśmy wykazać się naszymi zdolnociami manualnymi.

     Oczywiście super frajdą  były zabawy na dmuchańcach i innych urządzeniach na placu zabaw. Pikniku na kocach, posiłku w plenerze nie może zabraknąć na żadnej wycieczce. To był dzien pełen emocji, radości i dobrej zabawy.

 IMG 0374

 IMG 6254

 20260609 130137

 1 crop