130604130 384409519330080 7551506724432098252 n

Publiczne Przedszkole nr 1 w Gogolinie realizuje ogólnopolski projekt edukacyjny dla przedszkoli „Serdeczna karteczka”, którego celem jest wykonanie kartek okolicznościowych, dzięki którym kształtujemy w dziecku postawy społeczne. Kartki są przekazem życzliwości, empatii, szacunku. Poprzez pokazywanie różnych technik rozwijamy aktywność twórczą i kreatywną dziecka. Wykonano kartki: dla pracowników Ośrodka Zdrowia oraz gminnej jednostki Straży Pożarnej w Gogolinie, kucharzy i restauratorów Restauracji „Joanna”  i „Zimmerman”, emerytowanych pracowników Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie   i podopiecznych Domu Spokojnej Starości w Kamionku, wolontariuszy Krapkowickiego Centrum Dobroczynności, Fundacji „Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym” w Opolu (oddział Tarnów Opolski), ukochanych osób, osób popularnych    i udzielających się lokalnie, pracowników ochrony środowiska, osób związanych   z promowaniem czytelnictwa. Mamy nadzieję, że serdeczna karteczka wywołała uśmiech na niejednej twarzy!