IMG 20201210 WA0001

Po naszym pełnym napięcia oczekiwaniu nadszedł upragniony dzień spotkania ze Św. Mikołajem. Ileż było emocji, gdy nasz gość przekroczył progi naszego przedszkola i usiadł w kole razem z nami. Rozmawiając z nim czuliśmy jego dobroć i życzliwość. Mikołaj uważnie słuchał, kiedy śpiewaliśmy piosenki onim i dla niego. Najważniejszy moment - rozdania prezentów okazał się być najmilszy, gdyż każdy mógł usiąść na Mikołajowe kolana i odczuć ciepło od niego bijące. Żal było żegnać niezwykłego gościa, ale przecież inne dzieci też czekają. Kiedy po wizycie Mikołaja spojrzeliśmy do mikołajowych skarpet okazało się, że czas niespodzianek się nie skończył. W skarpetach znaleźliśmy list od Św. Mikołaja i czekoladowego mikołajka. Mile się zaskoczyliśmy, że nawet tam ukrył swoje podarki. Dziękujemy i oczekujemy za rok.

Galeria "SÓWKI"

Galeria "KRASNOLUDKI"