78216a00 1816 4f34 b43b cc1a66bfd981

Nasze Przedszkole zostało zaproszone do współudziału w projekcie "Senior w przestrzeni online, mimo iż koronawirus szaleje wokół nas", który jest realizowany przez DSS 'Św. Barbara" w Kamionku. W ramach projektu dzieci z grupy "Pszczółki" spotkały się wirtualnie z  zaprzyjaźnionymi i poznanymi w ubiegłych latach mieszkańcami Domu Seniora i wystąpiły z krótkim programem artystycznym. Był także czas na wspólne śpiewy i rozmowy. Dzieci były przejęte powierzonym im zadaniem nawiązaniu kontaktu poprzez łącze internetowe oraz sprawienia radości osobom starszym. Przygotowały także i wysłały okolicznościową laurkę z okazji obchodzonego 20 października Europejskiego Dnia Seniora.W podziękowaniu dzieci otrzymały słodką przekąskę- wafelek i soczek. Czekamy na kolejne spotkania w przestrzeni internetowej, ale mamy nadzieję na szybkie spotkanie " w realu".