IMG 20260613 WA0113

        12 czerwca to data, która zostanie w pamięci Motylkom i Biedronkom na długo.

 To właśnie tego dnia nasze starszaki pożegnały przedszkolne mury, a także kolegów, koleżanki i wszystkich pracowników przedszkola prezentując przepiękny program artystyczny. W uroczystości udział brali oczywiście rodzice absolwentów.

      Program artystyczny przeplatany był słowami uznania dla dzieci za ich zdolności i przyznaniem każdemu odpowiedniego tytułu, np., ,, Gwiazda piosenki’’, ,, Sporowiec roku’’...itp. Był to również czas na wzajemne podziękowania i uściski.  Pani Dyrektor w ciepłych i serdecznych słowach podziękowała dzieciom i ich rodzicom za wspólne spędzone lata oraz za zaangażowanie i owocną współpracę.

     Na pamiątkę ukończenia przedszkola każdy starszak otrzymał pamiątkowy medal, dyplom i prezent absolwenta,

   Wspaniałą niespodziankę przygotowali rodzice, którzy wystąpili przed dziećmi w przedstawieniu pt. ,, Rzepka”. Bajka dostarczyła wszystkim wielu powodów do uśmiechu i została nagrodzona gromkimi brawami.

      Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkali się się na wspólnym poczęstunku w przedszkolnym ogrodzie, Był to czas rozmów, wspomnień i wspólnego świętowania zakończenia ważnego etapu w życiu dzieci.

  Życzymy naszym absolwentom odwagi, wiary we własne możliwości oraz wielu sukcesów na nowym etapie edukacji. Niech szkolna przygoda będzie dla Was źródłem radości, nowych odkryć i spełnionych marzeń !!!

Powodzenia, Absolwenci!!! Jesteśmy z Was bardzo dumni!!! ❤️️❤️️❤️