DSC02552 

       16 czerwca "Biedronki" wzieły udział w wycieczce do Parku Przygód i Atrakcji w Wilkowicach. Były to niezapomniane chwile, gdzie czekało na nas wielle atrakcji. Dzieci z entuzjazmem korzystały z dostępnych w parku różnorodności m. in. strefy kreatywnej zabawy, parku linowego, ścieżki bosych stóp, tajemniczego krokodyla oraz zwierzyńca, w którym podziwiać mogły zwierzęta domowe i egzotyczne.

       Po spacerze po parku, szalonych zabawach oraz zwiedzaniuogrodu zoologicznego przyszedł czas na piknik. Po posiłku dalej bawiliśmy się wesoło. Czas spędzony w Parku upłynął bardzo szybko i z niechęcią wracaliśmy do przedszkola. Był to dla wszystkich bardzo udany wyjzd. 

Dziękujemy bardzo sponsorom za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki.