IMG 4690 W sobotni poranek nasi przedszkolacy po długiej przerwie rozpoczęli w Gminnym Centrum Kultury cykl spotkań pt. "Witajcie w naszej bajce".Grupa   dzieci 6-letnich - 'Krasnoludki" , wystawiła inscenizację pt. "Królewna Śmieszka  i Ekoludki". Przedstawienie tematycznie związane z ekologią ma piękne i ważne przesłanie, aby dbać o planetę Ziemię i szanować przyrodę. Nasi aktorzy stanęli na wysokości zadaniai pięknie odegrali swoje role. Piękne stroje, dekoracje, oświetlenie i efekty specjalne sprawiły, że klimat wytworzył się prawdziwie teatralny. Widownia słuchała i patrzyła z zapartym tchem. Wszystkim spektakl bardzo się podobał o czym świadczyły gromkie brawa oraz wiele, wiele pochwał. Oprócz przedstawienia  na dzieci tego poranka czekały niespodzianki. Przed rozpoczęciem występu czas umilała "Wędrująca Kapela", która zachęcała dzieci do włączenia się we wspólne muzykowanie. Po występie wszystkie dzieci obdarowane zostały słodkim cukierkiem oraz kolorowanką.  Aktorom gratulujemy sukcesu na scenie. Widzom dziękujemy za przybycie i wytworzenie na widowni pięknego nastroju.

Serdeczny ukłon  w stronę Babć i Dziadków , którzy z okazji miesiąca seniora przyjęli nasze zaproszenie i spędzili ten poranek ze swoimi wnukami.