Wszystkie dzieci z "Jedyneczki" z upragnieniem czekały na dzień 20 września, który jest oficjalnym Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. W naszej Jedyneczce został on połączony z Narodowym Dniem Sportu, dlatego przedszkolaki przybyły do przedszkola w kolorowych strojach i wzięły udział w licznych rozgrywkach sportowych, podczas których nie zabrakło nam energii, radości, ducha walki oraz "szczypty" zdrowej rywalizacji. W pięknie przystrojonych salach czekał na nas poczęstunek, a następnie niespodziewana wizyta - przybycie bohaterów uwielbianej przez dzieci bajki "Psi patrol". Postacie pobawiły się z nami do utworów dziecięcej muzyki popularnej. Wykonano również zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką na długie lata. Wszystkim dzień się bardzo podobał, a z twarzy dzieci nie schodził uśmiech przez wiele godzin...!

20220920 111648

Grupa "Biedronki" i "Krasnoludki"

Grupa "Kotki" i Sówki"