IMG 8991

"Krasnoludki" przedstawili bajkę w formie teatrzyku pt."Królewna Śmieszka i Ekoludki" dla wszystkich dzieci z całego przedszkola oraz personelu. Przygotowanie wymagało od wszystkich dzieci wielkiego zaangażowania. Przygotowano specjalną scenografię, zadbano o stroje i różnorodne rekwizyty dla małych aktorów. Widzowie z dużą uwagą patrzyli na dzieci, które włożyły wiele wysiłku w to przedstawienie. Publiczność małych aktorów nagrodziła gromkimi brawami. Na koniec dzieci pożegnały Dominika kończącego przedszkole i wręczyły mu drobny upominek. Był to dzień pełen uśmiechu i radości, który został zakończony poczęstunkiem w formie pysznych lodów. Bajka bardzo dobrze wkomponowała się w realizację przez nas projektu "Przedszkolacy z bioróżnorodnością za pan brat"