UWAGA UWAGA OGŁASZAMY WIELKI

KONKURS RECYTATORSKI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkie nasze przedszkolaki do wzięcia udziału w przedszkolnym konkursie recytatorskim, który odbędzie się dnia 26.11.2020 r.

Na naszej scenie może wystąpić każdy

CELE KONKURSU:

• Propagowanie poezji
  • Odkrywanie talentów i rozwijanie indywidualnych zdolności recytatorskich
  • Wzmacnianie wiary we własne możliwości
  • Udział w dobrej zabawie

PRZEBIEG KONKURSU

W każdej grupie oddzielnie odbędzie się prezentacja przygotowanych przez zgłoszonych uczestników konkursu wierszy. Jury, złożone z nie biorących udziału w konkursie członków grup wyłoni wyróżnionych recytatorów. Każdy uczestnik otrzyma dyplom i małą niespodziankę. U nas nie ma przegranych!!!!

Chętne dzieci prosimy zgłaszać do dnia 16 listopada u wychowawców grup wraz z tekstem prezentowanego wiersza

Jeśli ktoś ma problem z znalezieniem tekstu wiersza – wychowawczynie służą pomocą.

Repertuar (tematyka, długość wiersza) dowolny. Drodzy rodzice, prosimy by zachęcić dziecko do udziału, to okazja by nabrało śmiałości i odwagi. Wybrany wiersz przygotowujemy z dzieckiem w domu.
             Organizator konkursu: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 w GOGOLINIE