Dużymi krokami kończy się rok szkolny 2019/2020. Dla niektórych dzieci to koniec edukacji przedszkolnej. Niestety nadszedł czas pożegnania. Tradycją przedszkolną są pożegnania uroczyste przy udziale wielu gości.

W tym roku z wiadomych względów " wszystko jest inne", co nie oznacza, że nie było momentu refleksji, wzajemnych podziękowań i ostatniego spotkania z wychowawczynią. Odbyło się to zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Dzieci indywidualnie odbierały dyplomy ukończenia przedszkola, a delegacja rodziców na świeżym powietrzu podziękowała wychowawczyni za minione lata i ostatni rok wspólnych zabaw.

My drodzy rodzice, wspaniali przedszkolacy SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za to że byliście z nami, że ubogacaliście nas Waszym uśmiechem, dobrem, życzliwością, gotowością pomocy i wielkim zaangażowaniem w życie grupy i całego przedszkola. Zawsze mogliśmy na was liczyć. Życzymy powodzenia na drodze szkolnych obowiązków. Niech nadal na Waszych twarzach zawsze gości uśmiech, a w dzienniczkach pojawiają się same wspaniałe oceny.