26 maja to dzień szczególny dla każdej Mamy. To święto, które również wypełnia radością wszystkie dzieci, zarówno te malutkie, jak i te już całkiem duże. Nasze Przedszkolaki z "Jedyneczki" zaprosiły swoje Mamy do przedszkola, żeby wierszem, śpiewem i tańcem uprzyjemnić ten nadzwyczajny dzień i uroczyście zapewnić  Mamusie o swoim ogromnym uczuciu oraz wdzięczności za nieocenioną miłość. Dzieci pięknie się zaprezentowały, a ich trud nagrodzono dużymi brawami. Jednak największą nagrodą dla każdego przedszkolaka była obecność kochającej Mamy i jej ciepły uśmiech. Dzieci wręczyły własnoręcznie zrobione upominki, laurki, złożyły radosne życzenia i wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Był to dzień pełen wrażeń i radości. Pozostały pamiątkowe zdjęcia i miłe wspomnienia. Zapraszamy do galerii zdjęć  grup przedszkolnych.