Poznawanie owoców z całego świata to temat naszych piątkowych zajęć i kolejne zrealizowane zadanie z projektu "Piękna Nasza Polska Cała" . To właśnie dzieci wcieliły się w rolę nauczyciela i prezentowały swoje owoce, mówiąc skąd pochodzą i jak się nazywają. Następnie każdy przekroił swój owoc w celu porównania jak wygląda wnętrze każdego z nich. Nie da się zaprzeczyć, że w naszej sali tego dnia zapachniało ciepłymi i tropikalnymi krajami, a to za sprawą ananasa, cytrusów, melona, kaki i wielu rożnorodnych owoców. Po prezentacji owoców, dzieci SAMODZIELNIE stworzyły pyszną i zdrową sałatkę owocową jakiej jeszcze świat nie widział. Różnorodność kolorów, zapachów i smaków zaspokoiła podniebienia naszych wybrednych smakoszy! Było Pysznie!