Aż tu niespodzianka, bo któregoś ranka, wreszcie przyszedł na to czas!

Po wielkim odliczaniu, nastał długo wyczekiwany pierwszy dzień wiosny, który przywitał nas wiosennym słońcem. W tym dniu w naszym przedszkolu odbył się pokaz mody recyklingowej. Dzieci wykorzystując najprostsze przedmioty tj. kartony, butelki, worki na śmieci lub zakrętki stworzyły niebanalne i kolorowe stroje wiosenne. Z wielką dumą mali projektanci, wcielili się w role modelek i modeli, którzy w rytmach wiosennych piosenek prezentowali swoje kreacje na wybiegu. Aby tradycji stało się zadość, dzieci ozdobiły gaik kolorową bibułą i wstążkami. Gdy wszystko było gotowe, w towarzystwie kolorowych pomponów, głośnych instrumentów dzieci wybrały się na wiosenny przemarsz - ogłaszając mieszkańcom Górażdży pierwszy dzień wiosny. Po drodze udało Nam się odwiedzić panie Seniorki w świetlicy wiejskiej i wspólnie przywitać nadchodzącą porę roku śpiewem.