Tak głosi przysłowie. Zatem nadchodzący rok w naszej grupie będzie pracowity, pełen prezentów i słodkości oraz przyjaznej atmosfery. Dzieci od samego rana zajęły się przygotowaniem naturalnych odświeżaczy powietrza z pomarańczy i goździków, a następnie wzieły udział w słodkich warsztatach przygotowując urocze choinki z wafelków i posypek. Nie zabrakło kolędowania i świątecznych zabaw przy muzyce. Dzieci z wielkim przejęciem składały sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem, a nastęnie zaczeły tradycyjny obiad wigilijny. Dzieci z ekscytacją zajadały uszka szukajać symbolicznego pieniążka, przynoszącego szczęście na cały długi rok. A po skosztowaniu świątecznych potraw, sprytna Gwiazdka zostawiła pod naszą choineczką prezenty!