Wy nie wiecie, a ja wiem jak rozmawiać trzeba z psem! Nasze zajęcia rozpoczęły się od krótkiej pogadanki dotyczącej prawidłowego traktowania zwierząt. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą i empatią w tym temacie. Nie zabrakło też ćwiczeń utrwalających stosunki przestrzenne i koordynację ruchową z wykorzystaniem pluszowych psiaków. Dzieci ułożyły puzzle, z których wyłoniły się ulubione pieski z bajek. Jednak kulminacyjnym punktem tego dnia było podsumowanie zbiórki karmy dla Schroniska dla Zwierząt w Opolu. Dzięki zaangażowaniu rodziców i mieszkańców Górażdży zebraliśmy ogromną ilość karmy, kocy i najpotrzebniejszych rzeczy. Rodzice Wiktori z przyjemnością zawieźli zgromadzone produkty do Schroniska. Z tego miejsca SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA OKAZANE SERCE DLA BEZDOMNYCH ZWIERZAKÓW!