Pierwszy dzień wiosny rozpoczął się w naszej stali od wspólnego ozdaniania tradycyjnego gaika.Dzieci w skupieniu przyozdobiły wszystkie gałązki, aby kolorowy gaik pięknie prezentował się w trakcie wiosennego przemarszu. Tuż po śniadaniu rozpoczął się POKAZ MODY WIOSENNEJ NA ZIELONEJ ŁĄCZCE. Dziewczynki w rytm wiosennej piosenki prezentowały swoje kwieciste spódniczki i sukienkie, z kolei chłopcy przedstawili swoje wiosenne peleryny. Nie zabrakło też wiosennych łamigłowek i zadań, a w nagrodę za poprawne odpowiedzi pani wiosna wręczyła dzieciom pachnące tulipany! W trakcie naszego przemarszu, dzieci zachęcały wiosnę do rychłego przyjścia za pomocą głośnych okrzyków, dźwięków instrumentów i kolorowych kwiatów. Zimo precz! My chcemy wiosnę!