Starodawne polskie przysłowie głosi, że "Jaki Sylwester taki cały Rok" - więc nasze przedszkolaki w roku 2021 będą pełne radości, zawsze uśmiechnięte i w wyśmienitych nastrojach! Od rana dzieci w sylwestrowych strojach bawiły się poznając noworoczne zwyczaje. Nie obyło się bez ulubionych zabaw tanecznych takich jak "Gorące krzesło" , "Taniec na gazecie" , "Tańce z balonem". Sylwestrowego szaleństwa nie było końca! Na stolikach czekał na dzieci specjalny poczęstunek. Błyszczące czapeczki, cekinowe obrusy, połyskująca girlanda i złote konfetti były idealnym dopełnieniem naszego przedszkolnego Sylwestra. Nie zabrakło też zimnych ognii i brokatowych fajerwerków na papierze. Szczęśliwego Nowego Roku!