Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia zakończyła uroczysta Wigili w gronie najblizszych kolegów i koleżanek oraz pań. Od rana dzieci przy akompaniamencie świątecznych kolęd wykonywały samodzielnie błyszczące i kreatywne ozdoby choinkowe z patyczków. W tym dniu dzieci zasiadły wspólnie do świątecznego stołu. Przed posiłkiem, dzieci nie zapomniały o złożeniu sobie życzeń i symbolicznym podzieleniu się opłatkiem. Po obiedzie nie zabrakło też wspólnego kolędowania. Podniosła atmosfera, brzmienie kolęd, elegancko ubrane dzieci, pięknie udekorowana sala oraz cudowne prezenty pod choinką - wprowadziły nas w iście świąteczny klimat. Ogromne podziękowania należą się firmie LHOIS za darowiznę, dzięki której pod naszą choinką znalazło się wiele wspaniałych prezentów.