UWAGA RODZICE – BARDZO WAŻNE.

Decyzją Pana Burmistrza została zawieszona przerwa wakacyjna, co oznacza, że przedszkole będzie funkcjonować w lipcu i sierpniu 2020. Nadal zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego obowiązują duże obostrzenia sanitarne oraz limity ilości dzieci w grupie (do 16 dzieci). Jak do tej pory w pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci obojga pracujących rodziców. Grupy przedszkolaków na lipiec i sierpień muszą być z góry zaplanowane i zorganizowane. Prosimy, aby rodzice , którzy mają potrzebę zapisania dziecka do przedszkola na miesiąc lipiec, sierpień zgłosili ten fakt NAJPÓŻNIEJ DO DNIA 19 CZERWCA 2020 przesyłając mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub wrzucając do skrzynki pocztowej przy przedszkolu wypełnione dokumenty znajdujące się w załącznikach.

(dzieci, które już od 11 maja uczęszczają do przedszkola wypełniają tylko jeden załącznik- kartę zgłoszenia).

Bardzo prosimy o sprecyzowanie swoich realnych potrzeb i przemyślane decyzje - pomoże nam to w dobrej , bezpiecznej organizacji grup.

BEZPIECZENSTWO I ZDROWIE DZIECI JEST CELEM NADRZĘDNYM.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 1 w Gogolinie- Ilona Reinert.

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola na miesiąc lipiec i sierpień 2020 - Gogolin

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola na miesiąc lipiec i sierpień 2020 - Górażdże

Oświadczenie - rodzice

Oświadczenie - COVID-19