Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka. Właśnie dzisiaj 28.11.2021 nasze Motylki obchodziły ten ważny dzień. Dzieci, które w tym roku po raz pierwszy zawitały do naszego przedszkola zostały pasowane na Przedszkolaka, a dzieci, które już chodziły do naszego przedszkola nie zostały zapomniane i także otrzymały piękny dyplom i prezenty. Od rana trwały przygotowania. Wystąpiły z pięknym występem artystycznym, oczywiście złożyli uroczystą przysięgę, po czym nasze przedszkolaki zostały pasowane. Był to bardzo uroczysty i piękny moment dla całej naszej grupy. Dzieci otrzymały na pamiątkę dyplomy, medale i prezenty. Był to naprawdę piękny dzień z wieloma wrażeniami. Wszystkie nasze Motylki z dużym uśmiechem i zadowoleniem wróciły do swoich domów.

Wszystkim rodzicom z całego serca dziękujemy za zaangażowanie i współpracę.