Dzieci z grupy "Kotki i Sówki" autokarem udały się do Państwowej Szkoły Muzycznej w Krapkowicach. Celem wizyty było zapoznanie dzieci z funkcjonowaniem placówki, która kształci przyszłych artystów oraz wysłuchania koncertu w wykonaniu uczniów tej szkoły. Młodzi "artyści"zagrali na różnych instrumentach, między innymi na gitarze, skrzypcach, flecie, saksofonie, trąbce, tubie, perkusji, fortepianie. " Sówki i Kotki" podziwiały ich umiejętności muzyczne i nagrodziły młodych artystów gromkimi brawami. Spotkanie z pewnością rozbudziło wśród przedszkolaków zamiłowanie do muzyki.

Dziękujemy za możliwość doświadczenia piękna muzyki klasycznej.

Kolejną atrakcją było zwiedzanie Baszty w Krapkowicach, gdzie po pokonaniu wielu schodów udaliśmy się na taras widokowy, skąd podziwialiśmy wspaniałą panoramę Krapkowic i okolicy.