„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno. ”Dzień 23.06. 2023r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny. W tym dniu odbyła się wyjątkowa uroczystość -  „Pożegnanie starszaków w grupie KRASNOLUDKÓW ” .  Dzieci kończące swoją edukację przedszkolną, przedstawiły wspaniały program artystyczny .Śpiewem, tańcem i wierszami  żegnały się z przedszkolem, by od września rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Przedszkolaki w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami i personelem przedszkolnym. Dzień wcześniej pożegnali się z młodszymi kolegami i koleżankami. W wesołej, radosnej i podniosłej atmosferze prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie . Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Nie zabrakło słów podziękowania dla wszystkich pracowników przedszkola oraz  wspaniałych rodziców naszych przedszkolaków. Następnie zostały wręczone dzieciom dyplomy i upominki. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i dla mnie. Skończył się bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy.   Dziękuje rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzę udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.