W roku szkolnym 2022/2023 świętowaliśmy jubileusz 60-lecia naszego przedszkola. Były rozmowy, wystawy, konkurs plastyczny. Pod koniec roku nadszedł czas na zwieńczenie obchodów jubileuszowych. Z tej okazji 13 czerwca odbyła się piękna, doniosła i bardzo radosna uroczystość połączona z festynem dla dzieci. W uroczystości oprócz dzieci, pracowników przedszkola udział wzięli zaproszeni goście- byli pracownicy przedszkola oraz delegacja Urzędu Gminy z Panem Burmistrzem Joachimem Wojtalą na czele.

Część oficjalna była bardzo wzruszająca i podniosła. Starszacy zaprezentowali bogaty program statystyczny z polonezem w roli głównej. Akademii towarzyszył śpiew wszystkich przedszkolaków oraz okrzyki ‘Kochamy naszą Jedyneczkę”. Niesamowitym momentem było wypuszczenie w powietrze 60 balonów z helem. Jubileuszowy tort uświetnił obchody i był dowodem na to, że nawet przedszkole obchodzi swoje kolejne urodziny.

Były wspomnienia, podziękowania i gratulacje. Wszystko to odbywało się w pięknej scenerii a dominujące kolory to barwy Gogolina- żółty, czerwony i biały.

Po części oficjalnej, która przedszkolakom się bardzo podobała i wszyscy pokazali, że potrafią w uroczystościach brać udział nasi milusińscy zostali zaproszeni do przedszkolnego ogrodu. Tam czekała na nich mega super zabawa przy udziale wodzireja oraz dużo dużo słodkich pyszności. Obiad też tego dnia bardziej smakował na świeżym powietrzu.

Zaproszeni goście podziwiali wystawy i zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Ten dzień był dniem niesamowitym, pełnym wrażeń. Nikt nie krył radości z udziału w zabawie oraz z faktu że „ Jedyneczka” jest naszym przedszkolem i codziennie możemy się tu spotykać.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za skorzystanie z zaproszenia, udział w uroczystości. Dziękujemy za otrzymane gratulacje, kwiaty, słodkości dla dzieci oraz jubileuszowy tort.

Drodzy rodzice. Tak wspaniała zabawa mogła mieć miejsce tylko dzięki waszej wielkiej pomocy. Kierujemy do was słowa podziękowania za:

- sponsorowanie balonów z helem

-zorganizowania jubileuszowego tortu

- upieczenie ciast

- wynoszenie i wnoszenie do przedszkola stołów i krzeseł

- pomoc w montażu i transporcie podestu do występów dzieci

- wszelkie inne zaangażowanie

Z Wami wszystko jest możliwe, zabawa była przednia.